Blog

Blog i aktualności

Ostatnio na blogu

ŁADOWANIE SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO – INFRASTRUKTURA

ŁADOWANIE SAMOCHODU  ELEKTRYCZNEGO – INFRASTRUKTURA

Czy właściciele aut elektrycznych obawiają się dłuższych tras? Oczywiście, że nie- infrastruktura ładująca w Europie jest coraz gęstsza, a do końca 2020 roku w Polsce uruchomione zostanie dodatkowych 1735 stacji.

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

Świąt Pełnych Energii! Power EV w imieniu swoim i swojego zespołu życzy, abyście w te święta naładowali akumulatory na najpiękniejsze trasy swojego życia.

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE- CZAS ŁADOWANIA I ZASIĘGI TRAS

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE- CZAS ŁADOWANIA I ZASIĘGI TRAS

Czy istnieje jeszcze producent samochodów ignorujący rynek aut elektrycznych? Świadomi licznych testów konsumenckich liderzy rynku trzymają rękę na pulsie doskonaląc swoją ofertę, a użytkownicy już wiedzą, że auta elektryczne o małych zasięgach to mit.

FINANSOWANIE STACJI ŁADOWANIA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

FINANSOWANIE  STACJI ŁADOWANIA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Elektromobilność to już nie szalona wizja naukowca-wizjonera czy chwilowa moda, bo to się dzieje naprawdę, tu i teraz. Możemy nie lubić zmian i nie akceptować tego stanu rzeczy, ale to nie zmienia faktu, że temat paliw alternatywnych jest aktywny i rośnie w siłę.

Polecamy

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE A EKOLOGIA

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE A EKOLOGIA

Jak to jest z tą ekologią w kontekście aut elektrycznych? (...) i to właśnie ten słaby miks energetyczny w konsekwencji generuje tak wiele negatywnych komentarzy, wszak polski kierowca jeździ na węglu (...)