Współpraca

Współpraca w oparciu o innowacyjny model abonamentu

Współpraca

Oferujemy także współprace polegającą na wynajmowaniu stacji ładowania wraz z kompleksową usługą obejmująca montaż, zarządzanie stacjami oraz ich serwisowaniem. Klient płaci stałą miesięczna opłatą.

W ramach stałej miesięcznej opłaty dobierzemy optymalne rozwiązanie, dostosujemy i oznakujemy Twoją przestrzeń parkingową by wreszcie zamontować stację ładowania aut elektrycznch Power EV. W ostatnim etapie zadbamy o prawidłowy odbiór stacji, przeszkolimy właścicieli w obsłudze oprogramowania do zarządzania. Oczywiście cały czas będziemy dbać o bierzące utrzymanie oraz serwis stacji do ładowania samochodów elektrycznych tak byś czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Zapraszamy do współpracy podmioty z wielu branż

Ładowarki samochodów elektrycznych z niską miesięczną opłatą

ładowanie samochodów elektrycznych
ładowanie samochodów elektrycznych
ładowanie samochodów elektrycznych

Co oferujemy w ramach abonamentu?

Zobacz jak przebiega współpraca i dlaczego warto

1
Rozmowa i dobór najlepszych rozwiązań
Podczas rozmowy badamy potrzeby klienta i na ich podstawie dobieramy produkty wraz z atrakcyjnym sposobem finansowania.
2
Dostosowanie przestrzeni i montaż ładowarek samochodowych Power EV
Jedziemy na miejsce montażu ładowarki samochodu elektrycznego i odpowiednio je dostosowujemy. Montujemy system i prezentujemy klientowi sposób zarządzania nim.
3
Odbiór stacji przez klienta
Gdy stacja ładowania i cała infrastruktura zostanie zaimplementowana, klient odbiera gotowy produkt. Zaczynając od tego momentu korzysta z jego wszystkich funkcjonalności.
4
Utrzymanie i serwis
Serwisujemy stację ładowania wedle najwyższych opracowanych standardów przez cały okres trwania umowy. Po jej zakończeniu klient może wykupić użytkowany sprzęt, przedłużyć umowę lub zrezygnować z usługi.

Dlaczego warto zdecydować się na stację ładowania pojazdów w abonamencie?

Miesięczny abonament pozwala uniknąć wysokiej, jednorazowej opłaty za sprzęt, jego konfigurację i montaż.

Nasz proces został opracowany tak, abyś od momentu podpisania umowy otrzymał ładowarkę w czasie maksymalnie krótkim. Montaż Power EV przebiega profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Zaraz po jego zakończeniu możesz korzystać ze wszystkich funkcji systemu.

Zaproponujemy Ci najlepszy sposób finansowania i dobierzemy produkty, które odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wystarczy, że porozmawiamy.

Proszę o kontakt

Wypełnij formularz - skontaktujemy się w ciągu 24 h

    Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o kontakt przez Power Ev Sp. z o.o. W ten sposób, podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo.

    Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyśmy mogli sie skontaktować z Tobą.

    Nagrody i wyróżnienia