Finansowanie

Wybierz odpowiedni model finansowania

Finansowanie

POWER EV proponuje klientom kilka form finansowania, które pozwolą na zakup stacji ładowania i wdrożenie elektromobilności w swoim otoczeniu. Sposoby finansowania zostały opracowane tak, aby sprostać oczekiwaniom klientów instytucjonalnych, biznesowych i prywatnych. Jesteśmy przygotowani aby obsługiwać kredyt, leasing, sprzedaż gotówkową oraz coraz bardziej popularne w ostatnich czasach dofinansowania z programów unijnych.

Szeroki wybór sposobów finansowania

Wybierz metodę dopasowaną do swoich potrzeb

Abonament ze stałą opłatą miesięczną

Abonament ze stałą opłatą miesięczną

Współpraca polegająca na wynajmowaniu stacji ładowania wraz z kompleksową usługą obejmująca montaż, zarządzanie stacjami oraz ich serwisowanie. Klient płaci stały miesięczny abonament o nic się nie martwiąc.

Zakup poprzez leasing operacyjny

Zakup poprzez leasing operacyjny

POWER EV we współpracy z bankiem Credit Agricole proponuje zakup stacji ładowania w oparciu o leasing operacyjny. Chętnie opowiemy o szczegółach tego rodzaju finansowania i przedstawimy proces.

Zakup z dofinansowaniem unijnym

Zakup z dofinansowaniem unijnym

Finansowanie stacji ładowania i rozwoju elektromobilności w oparciu o krajowe, unijne źródła finansowania to coraz popularniejszy sposób zakupu i wdrażania naszych rozwiązań przez klientów. Poznaj aktualne możliwości w tym zakresie podczas rozmowy z naszym przedstawicielem.

Proszę o kontakt

Wypełnij formularz - skontaktujemy się w ciągu 24 h

    Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o kontakt przez Power Ev Sp. z o.o. W ten sposób, podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo.

    Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyśmy mogli sie skontaktować z Tobą.

    Nagrody i wyróżnienia