• System inteligentnego ładowania
    samochodów elektrycznych

    Produkty POWER EV to nowoczesne, niezawodne, zintegrowane systemy ładowania samochodów elektrycznych. Nasza znajomość rynku i wysokie standardy pozwalają tworzyć bezpieczne i przyjazne w użytkowaniu rozwiązania.

  • FIRMA POWER EV SP. Z O.O.

    W 2017 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wydajne i energooszczędne stacje ładowania pojazdów elektrycznych powołana została spółka Power EV Sp. z o.o.

O nas

W 2017 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wydajne i energooszczędne stacje ładowania pojazdów elektrycznych powołana została spółka Power EV Sp. z o.o. Spółka bierze swój początek oraz doświadczenie z firmy Andpol Elektronik istniejącej od 1995 roku na rynku branży elektronicznej. Wyroby POWER EV projektowane są oraz produkowane w „andpolowskim” parku maszynowym. Ze względu na odmienny charakter produktów i usług spółka Power EV Sp. z o.o została wyodrębniona i tworzy osobną, niezależną strukturę. Pozwala to na uzyskanie lepszej efektywności w realizacji zadań każdej komórki z osobna.

Siedziba firm znajduje się na ulicy: Szczecińska 17E we Wrocławiu. Andpol Elektronik ukierunkowane jest na produkcję kontraktową elektroniki oraz dystrybucję komponentów elektronicznych. Zlecenia kontraktowe obsługiwane są kompleksowo. Od stworzenia projektu do gotowego wyrobu. Nowoczesne linie produkcyjne pozwalają obecnie na montaż ponad 1 mln elementów dziennie. ANDPOL od początku swojej działalności kwestie jakości traktował priorytetowo. W chwili obecnej pracuje w oparciu o aktualne ISO 9001:2000. Zapewnia to firmie Power EV Sp. z o.o możliwość dostarczania wyrobów najwyższej jakości.

Zachęcamy również do obejrzenia filmu: https://vimeo.com/234510247/b83a3c63a4

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.